Автоматичні швейні машини для надважких матеріалів

29 вересня 2015

Серія SC - єдиний в світі тип машин, який можна застосувати для пошиття численних виробів з надважких матеріалів, таких як вантажні кріплення і канати, ремені безпеки, особливо для автомобільної і авіаційної галузей. Також застосовується для підйомного устаткування важких вантажів, у взуттєвому виробництві, для кінської збруї.

Роботу з товщиною матеріалу до 20 мм забезпечує великий діаметр махового колеса. У базових машинах Directron SC встановлений човник, що забезпечує мінімальне пошкодження ниток і їх більш легку подачу.

Залежно від потреб покупця, є можливість утановка спеціально розроблених систем фіксації матеріалу.

У даних машинах можлива установка і зберігання в пам'яті до 20 видів строчок. Фахівці компанії «СОФТОРГ» допоможуть прописати будь-які розміри і форми рядків при передпродажної підготовки устаткування, а також навчать і проінструктують покупця.

Обладнання класу Directron SC - це автоматична швейна установка для роботи з важкими і надважкими матеріалами, яке оснащено системою переміщення матеріалів, програмовану за допомогою PC комп'ютера, а також набором пристроїв для швидкої фіксації заготовки та обрізки нитки.