Чи існує тенденція розвитку легкої промисловості за останні два роки?

17 липня 2018

Чи є тенденція розвитку легкої промисловості за останні два роки (виходячи з обсягу продажу нашої продукції)?

Світова легка промисловість бурхливо реагує на усі інноваційні процеси, що відбуваються у промисловості, упроваджуючи ресурсоощадні технології та працює над підвищенням продуктивності. Україна не стоїть осторонь. Активно переймає світовий досвід. Втілює японські, німецькі, італійські практики, адаптуючи до власних потреб та вимог. 

Від себе визначу головний аспект тенденції розвитку легкої промисловості за останні два роки – робота над підвищенням продуктивності за рахунок оптимізації технологічного процесу та автоматизації виробництва.

Свідченням першого є надзвичайно високий попит серед наших стратегічних партнерів на послугу з аудиту технологічного процесу від спеціалістів Softorg та Juki, за результатами якого надаємо пропозицію з оптимізації процесу та підвищення продуктивності. Адже всім відомо, що основою будь-якого виробництва є саме технологічний процес

Для підтвердження другого - автоматизації українських швейних виробництв, як складової розвитку легкої промисловості, скористаюсь статистикою діяльності нашої компанії нижче. 

Загальноприйнятними є три ступені автоматизації виробництва: часткова, комплексна, повна.

Стосовно часткової - за останніх два роки частка обладнання з автоматичними функціями зросла з 14,65% до 28,37%. Комплексна - об’єм продажу повністю автоматичних машин з комп’ютерним управлінням (автомати типу: кишенькові; для настрочування деталей по контуру, для виготовлення планки на футболці поло і т. п.) збільшився майже в 5 разів. З приводу повної – працюємо ☺

Мушу підкреслити ще один показник - 98,90% з реалізованих машин обладнані енергоощадними серводвигунами. Це стосується ресурсоощадності та економії.

І загальний кількісний покажчик розвитку - за період з 2016 по 2018 рік нашою компанією було реалізовано на 51,79% більше одиниць обладнання для легкої промисловості ніж за аналогічний період з 2014 по 2016 рр. 

Директор з розвитку компанії "Softorg" Притула Т. В.