Експерти Malkan на підприємствах України

09 червня 2017

Днями компанія Softorg закінчила аудит підприємств на предмет ефективності роботи обладнання для волого-теплової обробки. Для отримання гарантованих результатів ми залучили до роботи експертів MALKAN

Після найбільшої виставки в сфері виробництва одягу Tehprocess2017, яка проходила у Франкфурті, у ряду українських швейних виробництв з'явилися питання щодо такої важливої ​​сфери, як волого-теплова обробка. Ми були раді узгодити з представниками MALKAN можливість приїхати в Україну і дати рекомендації кожному підприємству індивідуально.

Домовленість не змусила себе довго чекати. І ось уже в перших числах червня такі підприємства як СП "Алмі" (Рівне), ТОВ "Березнянка" (Закарпатська обл.), ТОВ «Італія-Джинс-Груп» (Сколівський р-н), ТДВ "Трембіта" (Чернівці) , ПП "Техпостач" (Львів), ПП «PetTex» (Івано-Франківськ), ВАТ "Тротолла" (Львів) отримали інформацію про те як підвищити ефективність даної ділянки виробництва, щоб всі процеси давали результати вищого рівня.

Ми розуміємо актуальність експертних оцінок і аналізу ефективності роботи всіх етапів виготовлення продукції. Це дає нам привід і можливість включити візити експертів MALKAN в регулярну практику компанії Softorg, на додаток до вже напрацьованого нами проекту із залучення команди фахівців JUKI (дивіться більш ранні новини).

Ми готові допомагати все більшій кількості підприємств національного ринку легкої промисловості підвищувати ефективність з кожним роком на всіх етапах виробництва продукції.