JACK піднімає ціни на обладнання

14 грудня 2018

Починаючи з 2019 року JACK піднімає ціни на обладнання на 3-7%.

Підвищення цін пов'язане з тим, що виробник:

- перевів більшу частину процесів виробництва на автоматизовану лінію, що значно покращує якість обладнання;
- підвищив якість комплектуючих, що, як наслідок, збільшить довговічність обладнання і дозволить зменшити витрати на обслуговування;
- збільшив інвестиції у розвиток бренду та розробку інновацій, щоб використовувати в обладнанні останні технології, перевершувати світові тренди, допомагати виробникам створювати якісні вироби;
- збільшив інвестиції у розвиток технічних фахівців, у тому числі і фахівців компанії "СОФТОРГ", що дозволить нам надавати своєчасний і ще більш високоякісний сервіс.

Крім цього, JACK почав розробку "Інтелектуальної фабрики", яка в рази підвищить можливості обладнання і, як наслідок, дозволить виробникам одягу покращити якість виробів та оптимізувати виробництво, отримуючи більше прибутку при менших витратах. "Інтелектуальна фабрика" надасть можливість оцінювати продуктивність швачок, працездатність обладнання, шукати рішення для підвищення ефективності роботи виробництва.

До 02.01.2019 на обладнання JACK будуть діяти поточні ціни. Замовлення на обладнання, оформлені до 02.01.2019 включно, за умови внесення передоплати, будуть закріплені за цінами 2018 року.

Встигніть придбати обладнання Jack за діючими цінами: https://softorg.com.ua/catalog/sell-out