Конференція дистриб'юторів Jack 2017

27 вересня 2017

Пройшла щорічна Конференція дистриб'юторів Jack. У нас був щільний графік: відвідали всі заводи виробника, в тому числі і новітню автоматизовану лінію виробництва. Автоматизація - прекрасний спосіб уникнути похибки, яка може виникнути, якщо присутній людський фактор. І відвідали збори дистриб'юторів, де підбили підсумки 2017 року та запланували 2018 рік.

В першу чергу, можемо сказати, що у виробників великі плани на розвиток. Ми знаємо, що зараз усі технологи та інженери Jack посилено працюють над розробкою нових інноваційних машин, які будуть простіше, швидше, вилучать багато проблем, що виникають при роботі з промисловим швейним обладнанням.

Дуже цікаво було дізнатися про новий продукт - Uchat (APP / WEB) - інтелектуальна система IPMS. Система дасть можливість відстежувати виконання ходу замовлень, керувати доставкою, стежити за працездатністю обладнання, аналізувати потужність і ефективність виробництва, заробітну плату співробітників.

Була представлена ​​і відкрита до продажу машина нового покоління JACK A5, яку нагородили вдосконаленими функціями JACK A4. Цьому ми незабаром присвятимо окрему докладну статтю, оскільки переваг у новій моделі дуже багато. У Китаї продаж даної машини було відкрито раніше і вже велика кількість виробників вирішили оновити своє виробництво цими машинами.