Найцікавіші новини з виставки Kyiv Fashion 2017

11 вересня 2017

Цього року виставка Kyiv Fashion пройшла якнайкраще. Ми задоволені тим, що ринок легкої промисловості в Україні досягає ще більших успіхів. Це дуже добре видно з того скільки відвідувачів прийшли з візитом, і з кожним роком росте кількість та потужності виробництв.

Більш ніж 10000 представників швейної індустрії зібралися в місці Київ, щоб ознайомитися з технологічними новинками і компанія «Софторг» допомогла цьому реалізуватися. В цьому році мі представили тренди, які творитимуть майбутнє швейних виробництв. Кожному бренду виділили уніфікований стенд, де відвідувачі виставки змогли повністю ознайомитися з усіма перевагами новинок.

На стенді бренду JACK можна було побачити в дії весь ряд машин лінійки 2017 року, з їх вдосконаленними функціями та яскравим дизайном. А також інші спеціалізовані машини цього бренду.

На стенді бренду JUKI також були представлені нові та технологічні машини. Високошвидкісна модель MF-7913 HDR ,що дозволяє швидко і якісно підшивати трикотажні вироби. Тут же була представлена і модель PS 700  - автоматична високопродуктивна машина для пришивання деталей і виробів по контуру, дуже цікава модель JUKI DDL-9000C – найсучасніша високошвидкісна швейна машина човникового стібка з прямим приводом та автоматичною обрізкою нитки.

Для зразку обладнання розкрійного типу був представлений автоматизований комплекс конвеєрного типу SERKON, що дозволяє настилати тканини різної товщини, а  також настилочний комплекс бренду REXEL.

На стенді обладнання  для волого-теплової обробки бренду MALKAN  були представлені прасувальні столи, пароманекени та інше для демонстрації в роботі.

Крім цього на виставці компанія "Софторг" представила інноваційні прикладні матеріали бренду TM FILTEX. Кожен відвідувач зміг отримати 1 м будь-якого матеріалу для тестування на своєму виробництві. Як саме допомагають прикладні матеріали для вишивки було продемонстровано завдяки промисловій машині нового для ринку України бренду Juck.

Ми раді кожному нашому сумісному кроку у майбутнє. Такі події як Kyiv Fashion знову і знову становляться зразком, що ми командною роботою доб’ємося успіху в нашій справі!