СОФТОРГ - стабільний партнер української fashion-індустріі

30 вересня 2015

9-11 вересня в Києві відбувся 29 Міжнародний фестиваль моди KyivFashion - головне професійний захід і центральний b-2-b майданчик української fashion-індустрії.

У 2007 році KyivFashion був визнаний Всесвітньою організацією виставкової індустрії UFI, що свідчить про авторитет і визнання виставки не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Уже який рік компанія «СОФТОРГ» є постійним учасником KyivFashion, в рамках якої проходить спеціалізована виставка обладнання та технологій легкої промисловості Експотехмаш.

Команда «СОФТОРГ» - представила обладнання для легкої промисловості від світових лідерів машинобудування.

Представлений асортимент товарів від «СОФТОРГ» максимально якісно зміг задовольнити запити відвідувачів виставки.

Висококваліфіковані співробітники компанії з радістю надавали технічну консультацію, а також знайомили відвідувачів з новинками швейної техніки.

Всі гості, які відвідали стенд «СОФТОРГ» стали учасниками нової бонусної програми та отримали пластикові карти.

Не варто забувати і про те, що щорічно, в період проведення виставки, компанія «СОФТОРГ» з вдячністю надає спеціальні знижки на представлене обладнання для наших клієнтів.

Вигідні переваги співробітництва з «СОФТОРГ» не обмежуються участю у виставці, а навпаки, продовжують радувати своїх клієнтів усілякими акційними пропозиціями, додатковими послугами, різноманітністю техніки і безліччю приємних сюрпризів.

Саме тому ми запрошуємо Вас не упустити можливості «заглянути» до нас в будь-який з філій, зателефонувати або відвідати наш сайт.

 

«СОФТОРГ» - разом до успіху!