Участь компанії "Софторг" в KYIV FASHION 2014

03 вересня 2016

СОФТОРГ - РАЗОМ ДО УСПІХУ!
Саме під таким девізом «Софторг» представив обладнання для легкої промисловості провідних світових брендів в рамках міжнародного виставкового проекту KyivFashion 2014.

Даний захід є найбільш авторитетним форумом на території України в сфері модної індустрії, об'єднуючи повний спектр спеціалізованих виставок легкої промисловості.

В цьому році компанія "Софторг" порадувала всіх гостей розмаїттям представлених товарів, як за їх призначенням, так і за функціональними можливостями.

Машини човникового стібка, оверлоки, Плоскошовні, машини зігзагобразного стібка і імітації ручного, розкрійні ножі, обладнання для волого-теплової обробки, пристосування малої механізації, устаткування для установки фурнітури, повністю автоматизовані машини циклічного шиття, обладнання для друку на тканині - ось далеко не повний список техніки.

Всі відвідувачі стенду компанії «Софторг» отримали кваліфіковану технічну консультацію, спеціальний сувенірний подарунок з натуральної шкіри, а також мали можливість просто відпочити за чашкою гарячого чаю або кави.

Особливим сюрпризом від центру швейних технологій були знижки на представлене обладнання до -50%.