ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ШВАЦЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ!

20 лютого 2017

Ми закінчуємо останні переговори, які приведуть до нових можливостей для підприємств сфери легкої промисловості України. У нашій з вами не найпростішій ситуації ми прийняли рішення діяти. 

На Конференції дилерів JACK в листопаді 2016 року ми провели першу зустріч з виробниками швацького устаткування для отримання ексклюзивних умов для України, щоб надати вам спеціальні ціни на промислове швацьке устаткування. Це дозволило нам закласти фундамент для усіх подальших дій. 3 місяці ми проводили різні організаційні заходи і переговори з усіма інстанціями. Щоб уникнути виникнення внутрішніх і зовнішніх ризиків, пов'язаних із зовнішньоекономічною діяльністю, особливу увагу ми приділили забезпеченню узятих зобов'язань у сфері зовнішньоторговельних угод. Для цього ми провели окрему серію зустрічей і укладення домовленостей з метою отримання міжнародних банківських гарантій.

В недалекому майбутньому ми плануємо притягнути до цієї програми і інші організації, які забезпечують швацькі підприємства технікою, тканиною, фурнітурою і так далі, щоб розширити спектр ваших можливостей. 

Ми дуже сподіваємося, що все вийде і 2017 рік стане для швацьких підприємств роком розвитку. Вже скоро чекайте детальну інформацію на нашому сайті і сторінках в соціальних мережах.

Ми раді розвивати ринок легкої промисловості в Україні і стараємося для вас!