Відбулося відкриття Лабораторії індустрії моди у КНУТД

30 листопада 2017

29 листопада Компанія «Софторг» разом з виробником обладнання JUKI розпочала новий етап у розвитку легкої промисловості в Україні!

Відбулося очікуване відкриття Лабораторії індустрії моді в Київському національному університеті технологій та дизайну. Це перша в Україні Лабораторія з високотехнологічним найновітнішим швейним обладнанням. Деякі з машин, а саме закріплювальна та петельна машини з цифровим управлінням, ще не були запущені у продаж навіть у Європі! Технології презентованих машин вражають!
Ми в захваті від того, що відбувалося! Це був справжній калейдоскоп яскравих моментів. Очі студентів та гостей події зацікавлено сяяли – для нас це справжнє натхнення! 

Були представлені такі моделі:
JUKI DDL9000CFMSNB
JUKI MO6704DA0E440H
JUKI LK1900BNB
JUKI LBH1790ANB
JUKI MF7923DU11B56
Найближчого часу ми плануємо розпочати проведення майстер-класів та семінарів за залученням японських інженерів та технологів найвищого рівня. 
А також, хто матиме бажання побувати у Лабораторії індустрії моди та протестувати новітнє обладнання – залишайте свої заявки за цим посиланням, і ми з радістю проведемо майстер-клас для вас: