Автоматизуйте процес захисту від вірусів з Softorg

20 березня 2020

Захист від вірусів - актуальна тема в сучасній системі охорони здоров'я. До простих і доступних засобів, що дозволяють захистити пацієнта і лікаря від попадання в організм шкідливих організмів, є медична маска. Виробництво одноразових масок - процес, який стає все більш популярним в наш час, особливо в моменти загострення ГРВІ, грипу та інших інфекційних захворювань дихальних шляхів.
 
Компанія Softorg пропонує автоматизовані і напівавтоматизовані лінії виробництва нетканих медичних масок. Повністю автоматизовані верстати виробляють до 180 одиниць в хвилину! У виробничому циклі відбувається прокатка шарів під гарячим струменем пара, в результаті якої матеріали щільно зчіплюються. При виробництві не використовується клей і зшивання нитками, маска виходить м'якою, зручною, гнучкою і не викликає подразнень на шкірі. Є моделі машин, які дозволяють під час виробництва закріпити вбудований наносник з гнучкої пластмаси, що забезпечує щільне прилягання і додатковий захист.
 
Процес виготовлення масок складається з трьох етапів:
- створення заготовки, підготовка тканин і необхідних елементів;
- гофрування матеріалу. На цьому етапі скріплюються краї маски, вставляється носовий фіксатор;
- кріплення резинки.
 
Запустити і розвинути виробництво масок легко і швидко, використовуючи одне з рішень від Softorg:

1. автоматизована виробнича лінія JEUX, з продуктивністю - 150-180 од./хв. Щоденний випуск продукції - до 207000 од./3 зміни.

2. верстати для виробництва медичних масок з різними показниками продуктивності: від 40 до 120 од./хв., в залежності від моделі обладнання.

3. автоматична лінія для виробництва складних респіраторних масок. Продуктивність машини - 40-50 од./хв.

4. автоматична лінія для виробництва чашоподібних масок, продуктивність - 15-25 од./хв.

Швидка доставка. Термін поставки верстатів всього 8-10 днів!
 
Також в Softorg пропонує ультразвуковий зварювальний апарат JEUX-7510-S, що має швидкість роботи 12 м. / хв. і обладнання для виробництва захисного костюма:
Jack A5 - комп'ютеризована швейна машина човникового стібка з функцією "чистої" обрізки, яка використовується для з'єднання тканин, вставки блискавки, пришивання липучок і гумки на талії.
Jack C4 і Jack C5 - високошвидкісні оверлоки з розпізнаванням типу тканин. При пошитті захисного костюма використовується для окантовки капюшона, еластичних манжет і штанин на гумці.
 
Більш детально з обладнанням для виробництва медичних масок можна ознайомитися в онлайн-каталозі Софторг.  
 
В Софторг є обладнання для виробництва двошарових, тришарових і чотиришарових масок з нетканого матеріалу, з і без носового фіксатора, на резинках або із зав'язками. Вироблені гофровані маски використовуються в сезони захворювань, при відвідуванні медичних установ і в косметології.  

Отримати детальну консультацію і дізнатися вартість обладнання можна у експертів компанії Softrog.