Наш візит до Youngor

03 грудня 2019

Компанія SOFTORG організувала для делегації вітчизняних виробників візит на чолі з SBF до головного офісу компанії Youngor. 


Youngor – китайське підприємство з виробництва одягу в Нінбо, провінція Чжецзян. Воно займається проектуванням, виробництвом і реалізацією одягу під брендами YOUNGOR, MAYOR, Hart Schaffner Marx, HANP та CEO. Дана марка представлена на ринку Китаю з 1979 року. Зараз Youngor входить до списку 100 кращих підприємств КНР. Компанія широко представлена у Китаї, США та країнах Європи. Сфокусувавшись на модернізації та технологічних інноваціях, вона стабільними зусиллями здобула провідні позиції в галузі одягу високого класу. Окрім цього, компанія приділяє велику увагу вибору постачальників. Аби використовувати найкращу сировину, була налагоджена стратегічна співпраця з п’ятьма провідними міжнародними виробниками тканин: ZEGNA, LORO PIANA, CERRUTI 1881, ALUMO та ALBINI.


Візит до Youngor здійснився завдяки тісній співпраці SOFTORG з компанією JUKI – нашим багаторічним партнером, який допоміг в організації цього заходу. Ми вже згадували про те, як пильно Youngor відноситься до своїх постачальників. Тому вас не здивує той факт, що саме обладнання JUKI використовується на їхньому виробництві.

Окрім відвідування головного офісу компанії, наша делегація змогла потрапити у самі “кулуари” – на виробничу лінію. Завдяки цьому вдалося наочно побачити процес виготовлення продукції з використанням передових технологічних рішень, які забезпечують високий рівень автоматизації.

Постачальники, логістика, професіоналізм персоналу, рівень технічного оснащення, загальний контроль за роботою виробничої лінії – усі аспекти виробництва Youngor налагоджені на досконалому рівні. Все це дає можливість створювати продукцію, яка є однією з найкращих у світі. 


Відвідування фабрики подібного рівня – унікальний досвід для нас та наших виробників. Сподіваємося вони вже незабаром матимуть можливість впровадити на своїх виробництвах концепції наших китайських колег, що допоможе вийти на новий рівень продуктивності праці.