Новинки від компанії Juki вже у Softorg

19 серпня 2019

Softorg презентує на ринку України нові машини лінійки DIGITALLY Smart Solution від компанії Juki. Їх головною особливістю є комп’ютеризація, яка допомагає зробити крок вперед до автоматизації виробництва. Перехід швейних машин на цифрові технології дає привід переосмислити традиційну ставку на досвідчених операторів швейних фабрик. Це дозволяє підвищити якість, досягти оптимальних параметрів машини і оптимізувати час, необхідний для налаштування і технічного обслуговування. На сьогодні ми вже знайомі з комп’ютеризованими машинами Juki DDL-9000C, Juki LK-1903BN та Juki LBH-1790AN. А тепер цей модельний ряд поповнився наступним обладнанням:


Juki LZ-2290C – цифрова швейна машина човникового стібка типу "зиґзаґ" з напівсухою головою. Це перша машина серії “зигзаг”, яка містить у собі шаблони налаштувань просування матеріалів 4 різними способами, з рухом зубчастої рейки за висхідною, низхідною траєкторіями, а також за траєкторіями еліпса і прямокутника. Крім того, машина має функцію створення індивідуальних налаштувань для різних ділянок шиття. Вбудований сенсор розпізнає ці ділянки та автоматично змінює під них параметри.

 


Juki MS-1261A/DWS – високошвидкісна 3-голкова швейна машина подвійного ланцюгового стібка з П-подібною платформою (з комп`ютеризованим робочим місцем). Машина обладнана ремінним пулером, параметри просування якого можна змінювати програмним методом. Завдяки вбудованому сенсору машина виявляє різні ділянки шиття та в автоматичному режимі змінює параметри до заданих оператором.

 

Juki LK-1900BN –  високошвидкісна комп’ютеризована швейна машина для виконання закріпок, яка забезпечує короткий залишок нитки після обрізки. Розмір робочої зони становить 30х40 мм. Машина оснащена системою активного натягу, автоматичним підйомом лапки та обрізкою нитки, що значно підвищує ефективність роботи.