Печерські Каштани 2017

12 червня 2017

Минув тиждень після XVII Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів "Печерські каштани", а ми все знаходимося під враженням від приголомшливих колекцій молодих починаючих фахівців. За ними й правда майбутнє легкої промисловості України!

Вже не перший рік Компанія Softorg виступає партнером конкурсу. Розмірковуючи над тим, якими призами ощасливити переможців цього разу, ми зупинили свій вибір на максимально високотехнологічному і інноваційному обладнанні.

Успіх справа техніки - ми знаємо це не з чуток.  Високошвидкісна швейна машина JUKI DDL 9000C тепер допомагатиме творити свою витончені колекції Кривко Надії (1 місце в номінації Pret-а-Porter де люкс)  

Оверлок JACK E4 лінійки 2017 роки виграла Недельченко Анастасія. Їй посміхнулася удача стати переможницею акції, яку ми проводили для всіх учасників конкурсу. Сподіваємося, що в подальшому це обладнання дозволить Анастасії і далі шити прекрасні вироби як в напрямку Folk, так і розвиватися в інших.

Ми вболіваємо за вас! Кожна колекція індивідуальна, цікава, яскрава, несе в собі ідею. Розвивайтеся, не зупиняйтеся, йдіть тільки вперед! У вас все вийде! Ми в вас віримо!