Посткарантинні тенденції розвитку швейної промисловості

20 квітня 2020

Сьогодення в легкій промисловості

Швейна промисловість - це динамічна галузь, якою керують нові тенденції, інновації та розробки. В умовах сьогодення, а саме боротьби з пандемією коронавірусу, швейна галузь активно приймає участь в боротьбі проти COVID-19: виробники одягу та текстильної продукції направили свою потужності на виготовлення масок, захисних комбінезонів, нарукавників і бахіл на зав'язках для індивідуального захисту людини. 

Вже понад 20 років компанія-експерт легкої промисловості Softorg тримає руку на пульсі, для того, щоб забезпечувати швейні виробництва перевіреними і сучасними комплексними рішеннями: швейне і розкрійне обладнання, в’язальні і вишивальні машини, лінії ВТО, обладнання для виробництва матраців, а також комплектуючі, запчастини і пристосування малої механізації.

Та з початком поширення коронавірусу Softorg розширив асортимент, пропонуючи лінії для виробництва масок і респіраторів, машини для виготовлення захисних костюмів із герметизованими швами, обладнання для виробництва бахіл, нарукавників та фартухів. 

Посткарантинні тенденції швейної промисловості

Працюючи на ринку з 1999 року, Softorg активно приймає участь у розвитку легкої промисловості, враховуючи останні тенденції ринку та сезонності виробництв. Після закінчення карантину, виробництва легкої промисловості повернуться до звичайного циклу роботи та ассортименту задля задоволення попиту населення на одяг і взуття, текстильні вироби та елементи інтер'єру, тощо. Отже, “готуємо сані влітку, а воза взимку” та знайомимось з обладнанням, яке буде в тренді вже наприкінці травня та необхідне для виробництва осінньо-зимової колекції.

Juki DDL-7000A - одноголкова машина човникового стібка з автоматичною обрізкою нитки і прямим приводом. Хід голководія становить 35 мм - це дозволяє здійснювати пошив різноманітних типів матеріалів: від легких до середніх, таких як джинсова тканина. Машина використовується для роботи з костюмами, сорочками, сукнями, штанами, спецодягом, спортивним одягом.

Jack JK-58450С-003 - двоголкова промислова швейна машина човникового стібка з функцією відключення голок застосовується для роботи з легкими та середніми матеріалами. Призначена для пошиття верхнього одягу, спецодягу, джинсового одягу, сумок, оббивки для меблів, виконання оздоблювальних стрічок на клапанах карманів, поясах, манжетах. Машина обладнана великою робочою зоною, що дозволяє шити вироби різних розмірів.

Juki DP-2100SZ - комп'ютеризована машина човникового стібка для вшивання рукава з сухою головою та пристроєм мультипрограмування. Машина має механізми вертикального переміщення і ремінного просування, оснащена активним натягом і автоматичною обрізкою нитки. Машина є кульмінацією розвитку технологій, адже володіє здатністю здійснювати процес ушивання рукава, який являє собою найбільш складну швейну операцію.

Juki MF-7523-U11 - високошвидкісна триголкова п'ятиниткова плоскошовна швейна машина з плоскою платформою та верхнім і нижнім застилом. Вона оснащена механізмом просування матеріалу і механізмом мікрометричного налаштування диференційного ходу зубчастої рейки, які підвищують якість стібка. Крім того, машина за замовчуванням оснащена механізмом запобігання скручування нитки петельника, що сприяє підвищенню зручності її технічного обслуговування. Може використовуватися в процесі підшивання рукавів і нижнього краю футболок, а також для виконання розпошивальних швів при пошитті спортивного одягу і трикотажних виробів. 

Jack JK-T1900 - електронна швейна машина для виконання закріпок, закріпок по контуру і настрочування деталей виробів на середніх матеріалах і гумці. Машина може використовуватися для декоративного шиття, шиття на нетканих матеріалах (мішках), для пошиття сумок і пришивання липучок. В базовому комплекті машини постачається спеціальне пристосування для переналаштування машини на ґудзикову. Оснащена автоматичними функціями нитковідвідника і обрізки нитки, які значно заощаджують час і самі нитки. Машина має 100 видів закріпок.

Jack JK-W4 - трьохголкова плоскошовна швейна машина з прямим приводом. Призначена для шиття як товстих, так і тонких тканин, забезпечуючи їх проходження через машину без деформації. JK-W4 орієнтована на шиття еластичної і трикотажної тканини, найчастіше для підгинання низу, в таких виробах, як: спортивний одяг, футболки, нижня білизна.

Juki LZ-2284 - високошвидкісна 1-голкова машина для виконання стандартного і 3-крокового стібка типу «зигзаг». Шаблони стібків "зигзаг" можна легко змінювати важелем під "рукавом". Машина має висоту підйому лапки 5.5/10 мм. та ширину зигзагу 5/10 мм. 

Jack E4-4-M03/333 - високошвидкісний чотиринитковий енергоощадний оверлок з робочим простором під лапкою 27 мм., що дає можливість зручно і якісно працювати з тканинами різної щільності. Інтелектуальна смарт-функція переходу в стан спокою — машина автоматично переходить в стан спокою через 30 хвилин простою. Машина забезпечує відмінну якість обметування на будь-якому трикотажі: від тонкого і еластичного до щільного і з ворсовим начосом. Оверлок виконує обметку деталей виробів з тонких трикотажних тканин, таких як футер, рибана, віскоза, велсофт, на максимальній швидкості до 5500 ст./хв.

Сучасні високотехнологічні комплексні рішення 2020 для швейних виробництв

Крім класичних сучасних прямострочних машин човникового стібка та оверлоків, все більшої популярності набирають високотехнологічні комплексні рішення для швейних виробництв, які допомагають знизити собівартість, в т.ч. фонд оплати праці, та підвищити якість і продуктивність виробництва. До таких виробничих рішень відносять кишенькові автомати, швейні машини з програмованим циклом шиття та комп’ютеризоване обладнання для шиття за шаблонами, які дозволяють автоматизувати приточування змійки, заготівку комірів, манжетів, накладної і прорізної кишені, тощо. Високотехнологічне обладнання робить процес пошиття виробу максимально автоматизованим і стандартизованим, всі шви запрограмовані відразу в системі CAD при моделюванні виробу, що значно скорочує час і усуває неточності, роблячи продукт виробництва стабільної високої якості. 

Автоматизація розпочинається з використання САПР - автоматичної системи проектування, за допомогою якої оператор, натисканням кнопок на клавіатурі, виконує дизайн, градацію та розкладку майбутнього виробу. Дані передаються до швацьких автоматів, які і виготовляють прототип для подальшого доопрацювання і запуску.

Сучасні швейні фабрики світу все більше переходять до автоматизації швейних процесів та скороченню персоналу, замінюючи кваліфікований персонал на операторів автоматичних установок. Українські виробники також мають досвід реорганізації виробництва і вже застосовують технологію пошиття на швацьких автоматах. Виробники, які придбали обладнання в Softorg, зазначають, що з впровадженням високотехнологічного обладнання, підвищили якість виробів, зменшили  кількість браку та не мають гострої необхідності у постійному доборі кваліфікованих швачок, працюючи у 2-3 зміни. І це звісно вплинуло на зріст прибутку.

Розглянемо детальніше інноваційне автоматизоване обладнання 2020 року, яке стало трендом на ринку швейних машин, адже значно підвищує конкурентоспроможність виробників та дозволяє знизити собівартість виробів:

Juki PS-800SB-8045AKX - комп'ютеризована швейна машина для шиття за шаблонами з сухою головою, що досягає швидкості 3000ст./хв. Підтримує безліч режимів шиття для різноманітних матеріалів. Має розмір робочого поля 800х450мм. Машина оснащена дисковим обертовим ножем та панеллю керування з пам’яттю великого об’єму і підтримкою форматів DXF, AI, PLT і DST. Juki PS-800 може постачатися з різними варіантами пристосувань для обрізки тканини: ротаційним дисковим ножем, ножем з прямим приводом та лазерною обрізкою. Відео як працює машина.

Juki DDL-8700 - одноголкова машина човникового стібка застосовується для шиття накладних карманів зі шкіри ті інших важких матеріалів. Машина дозволяє отримати гарний шов за незмінно високої якості. Максимальна довжина стібка може досягати 7 мм.

Jack MT-80 - комп'ютеризована програмована шаблонна швейна машина з великим полем шиття. Застосовується для широкого спектра пошиття: предметів одягу (сорочок, курток, пальто, ін.), сумок, аксесуарів (рукавичок, головних уборів ін.), меблів і предметів домашнього побуту (наприклад, подушок), автомобільних аксесуарів (підголів'я сидінь, сидіння). Машина виконує швейну операцію в рамках одного етапу. Це сприяє значному підвищенню продуктивності праці. Вона здатна завершувати всі етапи одним натисканням кнопки і безперервно працювати більше 10 годин. Відео як працює машина.

Juki AMS-221EN - машина повторного циклу з комп'ютерним управлінням і функцією введення даних з площею пошиття 300х200мм. Машина працює на макс. швидкості шиття 2800ст./хв, яка досягається вже на другому стібку від початку шиття. Швейна машина найкращим чином підходить для приточування ручок до сумок і приточування фігурних частин взуття, використовується для виконання власних шаблонів, приточування етикеток, емблем, частин виробу і т. д. Існує два різних типи рамок просування: монолітна рамка просування і рамка просування розділеного приводу, коли її права і ліва частини керуються роздільно. 

JUKI WS-9080 - автоматичний оверлок для сточування двух тканин. Застосовується при роботі з легкими і середніми тканинами, для сточування передньої і задньої половинки брюк з пристроєм вирівнювання краю.

Jack JK-T2210D - автоматична промислова 1-голкова машина-автомат човникового стібка з програмованим циклом шиття для настрочування деталей по контуру з площею шиття 220х100мм. Використовується при пошитті виробів з важких матеріалів та шкіри: шкіряного взуття, сумок, джинсових виробів, спорттоварів та ін. Застосовується для шиття кишень джинс, аплікацій на дамських сумочках, зточування деталей, декоративної обробки кишень, тощо. У пам'яті машини 999 видів шва/малюнка.

Juki AMP-183 - автоматична машина з мікропроцесорним керуванням для обробки бортів піджаків і верхнього одягу, невеликих деталей, таких як клапани кишень і планки. Використовується для виготовлення деталей за шаблоном (клапан, погон, комір, манжет і т. д.) Швидкість шиття - 4500 ст./хв.

Juki MEB-3200 - автоматизована петельна машина з комп'ютерним керуванням для обметування петель з вічком. Завдяки новій технології, що має назву «активний натяг», машина здатна з легкістю відтворювати одні і ті ж умови шиття. Натяг може бути встановлено окремо для різних секцій петлі. Параметри програмуються завдяки електронному керуванню, що повністю виключає механічне втручання і заощаджує час на виконання операції. Машина виконує чисту різку і виключає виникнення недорізаних ділянок петлі. Має до 89 різних шаблонів пошиття. Відео як працює машина.

JACK JK-T9820
– це нова комп'ютеризована машина для обметування петель з вічком і без, та виробу круглих отворів. За допомогою електронної панелі управління можна легко змінювати параметри закріпки, такі як розмір і форма, а також створювати і зберігати шаблони шиття. Пам'ять машини містить 9 видів петель та різні варіанти закріпок. Оснащена автоматичною обрізкою нитки, автоматичним підйомом лапки та вбудованою LED-підсвіткою. Нова конструкція машини дозволяє працювати їй значно тихіше своїх конкурентів (на рівні 80 дБ). Підходить для роботи з легкими, середніми та важкими матеріалами.

Juki APW-895 - автоматична машина для повного циклу операції обробки прямої кишені з клапаном на піджаках, жакетах і брюках. Легке налаштування на різні види тканин, форми і розміри кишень. Зміна режимів: паралельна подвійна обтачки, паралельний одинарний фальц без або з клапанами проводиться на панелі управління. Машина обладнана пристроєм розтягування обтачки, яке розгладжує складки на основному виробі при притиснутих краях матеріалу. Максимальна швидкість шиття 3000 ст. / хв.

Дізнайтеся більше про високотехнологічне обладнання для виробництв легкої промисловості

в онлайн-каталозі Softorg або у експертів компанії за телефонами:

(048) 738-97-00, (044) 390-34-54.