Семінар з обладнання Jack.

04 вересня 2016

3-4 березня 2014 року в головному офісі СОФТОРГ пройшов технічний семінар по обладнанню Jack.
Відомий китайський виробник швейного обладнання JACK ( "Джек") відмінно зарекомендував себе на ринку України. Бренд став впізнаваним.
Найбільша китайська фабрика JACK ( "Джек") з міста Тайчжоу (провінція Чжезцян) пропонує широкий вибір промислового швейного обладнання. Більшість ліній на швейних фабриках в Китаї оснащено швейними машинами торгової марки "Джек". Вибір професіоналів не випадковий: машини відрізняє висока якість збірки, надійність і продуктивність, а також доступна ціна. Компанія є визнаним лідером серед китайських виробників прямострочних машин-автоматів. Крім того, JACK пропонує широкий модельний ряд швейних машин, (прямострочка, швейні машини з програмним управлінням, стьобальні, рукавні, колонкові, петельні, гудзикові, закріплювальні швейні машини, оверлоки, розкрійне обладнання, а також швейні машини ланцюгового стібка). На особливу увагу заслуговують недавно розроблені надшвидкісні оверлоки серії JK-798. Відмінною рисою машин з цією торговою маркою є використання сучасних японських технологій і ретельний контроль якості продукції.
Особливо радує те, що компанія постійно розвивається і "зростає", розширюючи лінійку швейного обладнання, пропонуючи споживачеві все більш складні швейні машини з електронним управлінням, швейні автомати. Все це говорить про високий професійний рівень, сильної матеріально-технічної та наукової бази підприємства.
Компанія «СОФТОРГ» вже більше 16 років зберігає лідируючі позиції на українському ринку обладнання для легкої промисловості.
З 2011 року компанія «СОФТОРГ» є ексклюзивним дистриб'ютором швейного обладнання ТМ JACK на території України.
На семінарі були представлені нові моделі обладнання. Всі учасники мали можливість протестувати роботу машин, а також пройти навчання по роботі з обладнанням.