Відкриття Лабораторії Інноваційний швейний простір у Києві

30 жовтня 2020

Компанія SOFTORG сумісно з брендом промислового швейного обладнання JUKI та виробником обладнання для волого-теплової обробки Malkan зробила новий вклад у розвиток легкої промисловості в Україні.

29 жовтня відбулося відкриття Лабораторії Інноваційний швейний простір на базі Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу (КВПУТДО), де Softorg встановив найновітніші швейні машини і обладнання для ВТО на безоплатній основі.

Тепер лабораторія оснащена:

Juki DDL-9000CFMSNB - високошвидкісна швейна машина човникового стібка з прямим приводом і автоматичною обрізкою нитки
Juki MO6714DABE640H - двоголковий оверлок з напівсухою головою і автоматичною системою змащення
Juki LBH1790ANS - швидкісна машина для обметування петель з комп’ютерним керуванням
Juki LK1900BNBS000-BB - комп’ютеризована закріплювальна швейна машина човникового стібка
Juki MF-7523U11B56 - триголкова п'ятиниткова плоскошовна швейна машина з плоскою платформою та верхнім і нижнім застилом
Malkan UP100P2 - електричний повністю автоматичний парогенератор з двома прасками
Malkan EKO101 -  економічна модель прасувального стола з вакуумною аспірацією
Malkan ЕКО101K – прямокутний прасувальний стіл з вакуумною аспірацією та рукавом

Це четверта лабораторія, яку відкрив Softorg. Першим учбовим закладом, який отримав обладнання, став Київський національний університет технологій та дизайну. Далі SOFTORG відкрив лабораторії та встановив сучасне швейне обладнання в Хмельницькому національному університеті та Луцькому національному технічному університеті. Деякі з машин, які були встановлені в лабораторіях, були вперше завезені не тільки в Україну, а і в Європу взагалі.

Як зазначив комерційний директор компаніїї Softorg Станіслав Поруб: «Відкриття подібних швейних просторів на базі профільних учбових закладів дає змогу студентам відточувати свої навички на сучасному передовому обладнанні, готуватися до працевлаштування на крупні швейні виробництва, легко і швидко створювати власну кар’єру, а відповідно, і розвивати легку промисловість нашої держави».

Також в цей день, компанія Softorg святкувала 21-й День народження. І найкращій подарунок, який отримала в цей день – це палаючі очі молодих талановитих фахівців швейної галузі, які тепер матимуть можливість отримувати нові навички і знання при роботі на інноваційному сучасному обладнанні.

Відео з відкриття Лабораторії дивіться за посиланням.