Відкриття новітньої швейної лабораторії від SOFTORG

22 жовтня 2020

29 жовтня в Києві відбудеться відкриття новітньої швейної лабораторії від SOFTORG

Компанія SOFTORG сумісно з брендом промислового швейного обладнання JUKI та виробником обладнання для ВТО Malkan зробила новий вклад у розвиток легкої промисловості в Україні. 29 жовтня відбудеться відкриття Лабораторії Інноваційний швейний простір на базі Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу (КВПУТДО), де буде презентовано найновітніше обладнання японського бренду JUKI та обладнання для ВТО Malkan.

Першим учбовим закладом, який отримав обладнання від SOFTORG, став Київський національний університет технологій та дизайну. Далі відкрили лабораторії та встановили сучасне швейне обладнання в Хмельницькому національному університеті та Луцькому національному технічному університеті. Деякі з машин, які були встановлені в лабораторіях, були вперше завезені не тільки в Україну, а і в Європу взагалі.

Відкриття подібних швейних просторів на базі профільних учбових закладів дає змогу студентам відточувати свої навички на сучасному передовому обладнанні, готуватися до працевлаштування на крупні швейні виробництва, легко і швидко створювати власну кар’єру, а відповідно, і розвивати легку промисловість нашої держави. В новій Лабораторії буде встановлено 5 машин світового бренду JUKI, на яких студенти зможуть навчатися та створювати нові колекції одягу. А саме:

  • Juki DDL-9000CFMSNB - високошвидкісна швейна машина човникового стібка з прямим приводом і автоматичною обрізкою нитки
  • Juki MO6714DABE640H - двоголковий оверлок з напівсухою головою і автоматичною системою змащення
  • Juki LBH1790ANS - швидкісна машина для обметування петель з комп’ютерним керуванням
  • Juki LK1900BNBS000-BB - комп’ютеризована закріплювальна швейна машина човникового стібка
  • Juki MF-7523U11B56 - триголкова п'ятиниткова плоскошовна швейна машина з плоскою платформою та верхнім і нижнім застилом

А також в лабораторії буде встановлено обладнання для волого-теплової обробки виробів світового бренду Malkan:

  • Malkan UP100P2 - електричний повністю автоматичний парогенератор з двома прасками
  • Malkan EKO101 -  економічна модель прасувального стола з вакуумною аспірацією
  • Malkan ЕКО101K – прямокутний прасувальний стіл з вакуумною аспірацією та рукавом

На відкритті Лабораторії спеціалісти SOFTORG продемонструють технічні можливості машин і передадуть їх у надійні руки професіоналів КВПУТДО.

Ми з нетерпінням чекаємо цього дня, адже 29 жовтня компанія Softorg святкує і свій 21-й День народження. Ми дуже раді провести його в кругу наших нових друзів – Київського вищого професійного училища. І найкращий подарунок для нас – це бачити сяючі очі молодих талановитих спеціалістів швейної галузі, які тепер матимуть можливість отримати нові навички та знання для роботи з інноваційним швейним обладнанням, що буде встановлено в Лабораторії.