Зустрічаємо новинки від JACK

12 липня 2021

SOFTORG презентує на ринку України нові машини A7 та C6 від компанії Jack. Їх головною особливістю є комп’ютеризація, та цифрове налаштування параметрів шиття, яке допомагає зробити крок вперед до автоматизації виробництва. Перехід швейних машин на цифрові технології дозволяє підвищити якість, досягти оптимальних параметрів машини і оптимізувати час, необхідний для налаштування і технічного обслуговування.

Jack A7 - прямострочна машина човникового стібка. Jack A7 можна використовувати для будь-якого виду тканини від легких до важких. Завдяки новій системі просування матеріалів. На цифровій панелі керування можна вибрати траєкторію просування тканини: для спецодягу, нічної сорочки, плаття чи пальто. Для кожного виробу буде встановлений свій режим руху, що забезпечить якісне шиття без складок та пропусків стібка.

Детальніше

Jack C6-4-M03/333 - Комп'ютеризований оверлок з автоматичною адаптацією під товщину матеріалу. Завдяки інтелектуальному розпізнаванню товстих матеріалів з автоматичним визначенням товщини оверлок автоматично знижує швидкість шиття, завдяки чому потужність шиття стібком, багатошарових матеріалів - більше, а шиття плавне і рівномірне.

Детальніше

 

ОФОРМИТИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ