Обладнання у кредит

Раді повідомити вам, що у магазинах Softorg відтепер можна придбати товари у кредит.

Ми підібрали для Вас найкращі пропозиції та уклали угоди з надійними партнерами для надання нових можливостей придбання обладнання в кредит чи лізинг. 

Не чекайте - розвивайте свій бізнес вже зараз!

Товари у кредит ви можете придбати за програмами:

«Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка» – це унікальні послуги ПриватБанку, якими ви можете скористатися в шоу-румах Softorg. Ви можете купувати швейне обладнання, оплачуючи карткою «Універсальна» або «Універсальна Gold» частину вартості товару. Решту суми Ви можете щомісяця вносити на картку рівними платежами. Без процентів і комісій!

«Доступні програми 5-7-9%» - програма підтримки бізнесу, за якою держава компенсує підприємцю частину кредитного навантаження. Ви отримуєте обладнання зараз, а сплачуєте за нього з прибутку від використання. Програма має чіткий графік погашення з довгостроковим фінансуванням на розвиток бізнесу. Купуйте швейні машини в Softorg не виводячи з обігу 100% вартості товару. Оновлюйте та розширяйте парк обладнання!

Які завдання вирішує фінансовий лізинг?
- Оформивши покупку обладнання у лізинг, Ви отримуєте його відразу, а виплату здійснюєте за рахунок прибутку від його використання. Оформлення – без застави.
- Забезпечує модернізацію та технічний розвиток вашого виробництва.
- Вирішує проблему пошуку довгострокового кредитування.
- Графік платежів рівними частинами, або гнучкий графік для сезонного бізнесу.

Як оформити кредит чи лізинг на обладнання в SOFTORG
1. Обираєте товар.
2. Оформлюєте замовлення
3. Менеджер зв'яжеться з Вами та прорахує умови лізингу чи кредиту для вашого виробництва.